Oferta morska

Każdy z nas powinien choć raz w życiu poczuć smak prawdziwej przygody!
Piękne widoki, świeże powietrze oraz wiatr we włosach.  Wszystkim miłośnikom wody rejs statkiem kojarzy się z niezapomnianym przeżyciem oraz chwilami pełnymi wrażeń. Pamiętajmy jednak, że taki rejs to nie tylko komfort i wygoda, ale przede wszystkim spokój i bezpieczeństwo pasażerów.
Mając na uwadze wszystkie aspekty powyżej, jako producent materaców, postanowiliśmy stworzyć kolekcję produktów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających entuzjastów przygód morskich.
Tak właśnie powstały materace Baltic Standard oraz Baltic Premium. Składają się one z najwyższej jakości komponentów trudnopalnych i przeszły szereg testów zgodnych z normami unijnymi.  Zostały potwierdzone certyfikatem morskim MED (Marine Equipment Directive), wydanym przez Polski Rejestr Statków.

Baltic Premium

checked-boxwkład stanowi pianka trudnopalna o gęstości 30 kg/m3 posiadająca wzdłużne oraz poprzeczne nacięcia – lepsze dopasowanie do poszczególnych części ciała

checked-boxpokrowiec wykonany z tkaniny trudnopalnej Trevira CS, zdejmowlany, z możliwością prania

checked-boxmaterac do użytku dwustronnego

checked-boxstandardowa wysokość ok. 18 cm, możliwość zmiany wysokości materaca

checked-boxmaterac posiada certyfikat MED (Marine Equipment Directive)

Baltic Standard

BalticStandard_1200

checked-boxwkład materaca stanowi sprężyna typu bonell z drutu dwukrotnie hartowanego o średnicy 2,2 mm (207 szt. w materacu 100×200)
checked-boximpregnowana wkładka nośna odporna na ścieranie

checked-boxobustronnie warstwa pianki trudnopalnej o gęstości 30 kg/m3

checked-boxpokrowiec z tkaniny trudnopalnej z atestem Eko Tex Standard 100 oraz atestem trudnopalności, zgodny z normą BS 7177-1996, niezdejmowalny

checked-boxmaterac do użytku dwustronnego

checked-boxstandardowa wysokość materaca ok. 17 cm

checked-boxmaterac posiada certyfikat MED (Marine Equipment Directive)

WordPress Tables Plugin