Dobry dzień zaczyna się od dobrego snu

Naszym głównym celem jest zapewnienie gościom hotelowym dobrego snu, regeneracji, uśmiechu i pragnienia powrotu do Państwa obiektu, na kolejną noc.

Arka-Mega Kołobrzeg

„Dostawy są wykonywane, w pełni profesjonalnie, zgodnie z ustaleniami i dokumentacją.”

Jantar Spa

„…nikt nie zgłosił skargi odnośnie materacy, a wręcz przeciwnie wielokrotnie słyszeliśmy, że posiadamy bardzo wygodne materace, które gwarantują wysoki komfort snu.”

Hotel Venecia Palace

„Jednym z głównych kryteriów naszego wyboru była wysoka jakość produktów, ale również niezwykle profesjonalna obsługa ze strony Fabryki. Wszelkie zamówienia zostały wykonane zgodnie z naszymi wymaganiami, gwarantując zadowolenie naszych Klientów.”

Zamek Królewski w Niepołomicach

„Fabryka Materaców Relaks wykazała się dużą elastycznością i profesjonalizmem podczas realizacji naszego zamówienia.”

RED BRICK Apartments Kraków

„Na podstawie zrealizowanego zamówienia możemy potwierdzić bardzo dobra jakość oraz terminowość dostawy. Wzorowa organizacja Fabryki Materaców Relaks oraz jej mobilność i elastyczność, mimo utrudnień wynikających ze zmian dokonywanych przez zleceniodawcę w trakcie dostawy pozwoliła na sprawną realizację zamówienia.”

Warsaw Properties

„…nasza współpraca z firmą RELAKS była na najwyższym poziomie. Realizacja zamówienia oraz dostawa były zgodne z ustaleniami…”

Hotel Lech Poznań

„Wyroby Fabryki Materaców RELAKS całkowicie odpowiadają naszym potrzebom. Są wytrzymałe, a przy tym zapewniają wysoki komfort wypoczynku naszym gościom.”

Hotel Naptun Łeba

„Jako użytkownicy materaców produkowanych przez Fabrykę Materaców Relaks w Chojnicach, stwierdzamy z pełną odpowiedzialnością, że jest to produkt najwyższej jakości”

Hanza Hotel Gdańsk

„usługę wykonano z najwyższą starannością, materace są bardzo dobrej jakości. Polecamy materace firmy Relaks do wszelkiego typu obiektów hotelowych.”

Oferta hotelowa

Nasze produkty pomogą spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów hotelowych. Jakość oraz obsługę klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami.

Oferta morska

Każdy z nas, przynajmniej raz w życiu powinien przeżyć prawdziwą przygodę. Połączyliśmy komfort wraz z bezpieczeństwem, aby stworzyć naszą kolekcję materacy morskich.