Marka Relaks

Fabryka Materaców Relaks powstała w 1997 roku. Jesteśmy częścią Niemieckiej grupy kapitałowej FEY & Co, której know-how i doświadczenie w produkcji sięga 1926 roku.

Od kiedy w 1928 roku szeregi firmy zasilił Rudolf Brinkmann senior, firma FEY & Co od trzech pokoleń jest zarządzana nieustannie przez rodzinę Brinkmann.

W dzisiejszych czasach FEY & Co znajduje się w czołówce europejskich producentów łóżek kontynentalnych.

Nasze Wartości

BEZPIECZEŃSTWO

Produkty marki relaks są  całkowicie bezpieczne dla ludzi jak i środowiska. Lokalizacja firmy, we wspaniałym otoczeniu Borów Tucholskich, zobowiązuje nas do przestrzegania restrykcyjnych norm ekologicznych i dbania o środowisko. Użytkując nasze łóżka i materace możesz spać spokojnie.

JAKOŚĆ

Używamy tylko wysokiej jakości materiałów, którym ufamy. Demonstracją tej jakości jest gwarancja, która na wybrane wkłady materacy sięga nawet 10 lat. Z niezwykłą starannością wybieramy materiały ze względu na ich odczucia, naturalność oraz wytrzymałość jaką zapewniają aby móc stworzyć produkt godny marki relaks.

TRADYCJE

Jako eksperci łączymy klasyczną sztukę rzemieślniczą z najnowszą technologią. Wieloletnie doświadczenie w zestawieniu z innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie projektowania stało się dowodem na to, że nasze produkty bez wątpienia wychodzą naprzeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów.

Za każdym razem, kiedy kupowany jest nasz produkt,

ktoś okazuje nam swoje zaufanie.

Pracujemy ciężko, aby na to zaufanie zasłużyć.